Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Programy Dostaw
Sztuka Jedzenia - catering dietetyczny
jestesmy na facebooku
Strona główna
Polityka prywatności
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Kraków
Katowice
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Programy dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
testy GENODIET
Dietoterapia
Schudnij przed ślubem
Mama i dziecko
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Artykuły
Kontakt
Programy Dostaw
Programy dostaw

Catering dietetyczny - obszar dostaw na terenie Aglomeracji Śląskiej obejmuje wskazane miasta: Katowice, Tychy, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Mikołów oraz okoliczne miejscowości. Dieta z dostawą gratis w obrębie 10km od centrum Katowic, w pozostałych rejonach pytaj indywidualnie o kwotę dopłaty do dostawy diet.

Zestawy dietetycznych posiłków dostarczamy we wtorki, czwartki i niedziele w godzinach wieczornych na wskazane miejsce, do domu lub firmy. Godziny dostaw ustalamy indywidualnie.

Jeżeli w trakcie trwania umowy będą życzyli sobie Państwo odwołać dostawy diet np. z powodu wyjazdu, istnieje możliwość (po powiadomieniu nas min dwa dni robocze wcześniej do godz. 14.00) zawieszenia dostaw, wtedy umowa zostaje automatycznie przedłużona o określoną ilość dni.

Możemy również przygotować dla Państwa zestawy na dwa dni, aby nie musieli Państwo rezygnować z diety np. podczas podróży służbowej. W takich przypadkach wedle życzenia przygotowujemy potrawy w taki sposób aby nie wymagały odgrzewania, posiłki można zjeść wtedy w każdych warunkach :)

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

NASZE OPAKOWANIA

Posiłki dostarczane są w plastikowych opakowaniach, co zapewnia wygodę i higienę. Dodatkowo posiłki obiadowe są przystosowane do odgrzewania w mikrofali, co zwiększa ich praktyczność. A cały zestaw zapakowany jest w elegancką papierową torbę.


Obszar dostaw zestawów dietetycznych posiłków w formie cateringu dietetycznego
na terenie Katowic i okolicznych miejscowości na Górnym Śląsku.
Catering dietetyczny realizujemy na obszarze m.in. : Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Tych, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Bytomia, Zabrza, Gliwic, Rybnika, jeżeli jesteś zainteresowany dostawą w innej miejscowości, prosimy o kontakt.
 
© Copyright 2005 - 2016 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE